Projekty wnętrz

Projekty wnętrz to personalizacja przestrzeni dla danego użytkownika. Ten apartament w sercu miasta aż się prosi o elegancję wielkomiejskiego stylu. Naturalne materiały, ponadczasowe elementy w połączeniu z dobrym designem tworzą niebanalną całość. 

Tak może zostać skomponowane także Twoje wnętrze.

 

Projektowanie wnętrz tego domku pod Warszawą początkowo było wyzwaniem. Bo jak, zgodnie z życzeniem klientki urządzić dom przytulnie i z klasą ale z pazurem w postaci betonowego sufitu? I tak wyszło 🙂

Projektowanie wnętrz Warszawa
Ściana telewizyjna
Projekt łazienki
Łazienka - projekt

Mieszkanie w starej kamienicy w Częstochowie, takie mieszkania to zawsze przygoda i wyzwanie jednocześnie. Z jednej strony mamy pięknie doświetlone, wysokie wnętrza. Z drugiej strony projekty wnętrz tego typu to zawsze wielka niewiadoma. Nigdy nie wiadomo jak przebiegają instalacje oraz co się kryje pod podłogą. I tym razem niespodzianki były ale nad wszystkim zapanowaliśmy, udało się zrealizować wszystko zgodnie z planem. „Old school” połączył się tu z dobrym designem oraz jakością i oto mamy efekt.

Tym razem mamy nieduże mieszkanie w Katowicach. Właściwie urządzone i trzeba było zaaranżować przestrzeń do istniejących podłóg oraz zachować przynamniej część detali wyposażenia. Najważniejsze co jednak udało się tutaj zyskać to znacznie powiększenie kuchni przez niewielką zmianę w układzie funkcjonalnym.

I kolejne mieszkanie, tym razem w Częstochowie, zostało zaprojektowane dla młodego człowieka o artystycznej duszy. Potrzeba koloru oraz wzoru została tu z góry określona przez inwestora i w oparciu o te potrzeby zrodziła się koncepcja. Finalnie, po raz kolejny okazało się, że mieszkanie doskonale odzwierciedla osobowość i potrzeby swojego właściciela.

Mieszanki stylów od klasyki po nowoczesność czyli styl New Classic albo Modern Classic jak niektórzy wolą oraz eklektyczny. Zwłaszcza ten drugi wiele w sobie mieści. Wnętrza tego typu mogą Nas przenieść dokąd chcemy, stworzyć nowy barwny świat, w którym tylko kompozycja ma znaczenie

Projektowanie wnętrz apartamentu w słonecznej Hiszpanii, w Marbelli to już inna sprawa. Ale takie projekty wnętrz też tworzymy. Chcieliśmy tu stworzyć jasne przestrzenie pełne wakacyjnej lekkości. Taras w takim miejscu to oczywiście kolejny pokój.

W pokoju córki miało znaleźć się dużo półek na ceramiczne wyroby tworzone przez Nią oraz rozkładana sofa i koniecznie miejsce na kilka roślin

Ten przytulny domek został urządzony dla bardzo ciepłej, otwartej osoby i wiem, że pasują do siebie jak ulał 😉

 

 

Kolejny projekt to wnętrze niedużego mieszkania, łączącego pokój dzienny z kuchnią w kolorach czerni i drewna

I znów dom, tym razem w bieli, czerni i beżach. Na wizualizacjach widzimy część wypoczynkową, jadalnię, sypialnię oraz kard z holu.

A to już mieszkanie w nowym budownictwie, w bloku. Jego właścicielka chciała aby wnętrza nawiązywały do stylu skandynawskiego

I znów wielka płyta. Projekt wnętrz tego mieszkania był o tyle ciekawy, że łączył nowoczesność z meblami w stylu biedermeier, które właścicielka odziedziczyła po babci

Ten dom z dużymi przeszkleniami ,rzeczywiście otoczony bujną przyrodą został zaprojektowany tak, żeby był elegancki a jego wnętrza spójnie prezentowały się z przyrodą zaglądającą przez okna.

Wyjątkowa kuchnia

Kolejny projekt wnętrz domu pokazuje nam jak podłoga i lampy budują wnętrze. Drukowane płytki na ścianie w kuchni tworzą tu również niebanalny efekt.

I jeszcze projekty kuchni, oba z bielą a jednak są to dwa całkiem różne pomieszczenia.

Wnętrza tego domu zostały zaprojektowane w neutralnych, naturalnych barwach. Cechuje je prostota i spokój